Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Jaką klawiaturę mechaniczną wybrać?

Klawiatury mechaniczne to sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością. Z tego artykułu dowiesz się, jak odróżnić klawiaturę mechaniczną od membranowej, jakie są rodzaje przełączników i czym charakteryzują się klawiatury 60%.

Czytaj więcej
Zebraliśmy 11 001 zł dla WOŚP!
31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Konsola PlayStation 5 przeznaczona przez nas na licytację osiągnęła cenę 11 001 zł. Całość kwoty została przeznaczona na cele WOŚP.
Czytaj więcej
GRAMY RAZEM Z WOŚP!

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wystawiliśmy na licytację wyjątkową konsolę PlayStation 5 z unikalną obudową i akcesoriami. Zapraszamy do licytacji!

Czytaj więcej
Pomysły na prezent dla gracza

Ho, ho, ho! Święta już za pasem, a Ty jeszcze nie masz kupionych prezentów dla bliskich? Postanowiliśmy polecić Ci kilka produktów, które na pewno ucieszą przyszłego właściciela.

Czytaj więcej
XPG – akcesoria mistrzów rozgrywki

Z dumą możemy ogłosić, że oferta gameexpert.pl powiększyła się o nowe produkty innowacyjnej marki ze świata gamingu – XPG. Przekonaj się, że odpowiednio dobrany sprzęt przełoży się na wyniki Twoich rozgrywek!

Czytaj więcej
Dziękujemy, że byliście z nami!

Minął już ponad tydzień od Poznań Game Arena, a my nadal nie możemy ochłonąć. Stoisko Game Expert cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za godziny przegrane na konsolach, każde okrążenie na symulatorze F1 i setki rozmów.

Czytaj więcej
pixel