Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

GRAMY RAZEM Z WOŚP!

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wystawiliśmy na licytację wyjątkową konsolę PlayStation 5 z unikalną obudową i akcesoriami. Zapraszamy do licytacji!

Czytaj więcej

Kim jesteśmy?

GAME EXPERT to wyjątkowe miejsce w sieci dla graczy, e-sportowców, pasjonatów i tych, którzy wciąż poszukują. Czego? Sprzętu dla siebie, prezentów dla innych, inspiracji. Rozumiemy Wasze potrzeby – sami jesteśmy grupą entuzjastów szeroko pojętego gamingu, związanych od lat z handlem oraz marketingiem.

Skąd przyszliśmy?

Są w naszym zespole osoby, które swoją przygodę z grami zaczynały na komputerach klasy ZX Spectrum czy też Commodore C64 i takie, które z rozrzewnieniem wspominają poczciwą Amigę. Nie uniknęliśmy jednak podziałów w zespole – obok siebie funkcjonują 2 obozy: zwolenników konsol amerykańskich i miłośników platform japońskich. Rozumiecie te rozterki? Silnie reprezentowana jest również grupa fanów gier planszowych, którzy swoją miłość do planszówek kształtowali od najmłodszych lat. To oni dbają, aby ten segment oferty nie został zaniedbany.

Dokąd zmierzamy?

Chcemy dać Wam możliwość wyboru z jak najszerszej oferty akcesoriów gamingowych, gier i gadżetów, abyście pod adresem GAMEEXPERT.PL znaleźli wszystko, co przyjdzie Wam na myśl na hasło „gaming”. Chcemy dać Wam narzędzia do rozwijania Waszego hobby, bo wszystko, co najlepsze, powstaje z pasji – tak jak GAME EXPERT.

10:00 - 16:30

Jak nie gramy na konsoli, to obsługujemy zamówienia.

50

Tyle lat ma nasz najstarszy expert (SERIO!)

13:00

Zamów do tej godziny, a poleci jeszcze dziś.

*w dniach roboczych

Bez ściemy

Żadnych cheatów. Sprawdź nas!

pixel